Ik wil komen kijken

Maak ook kennis met Scouting en meld je aan voor een proefperiode

Leuk dat je overweegt om lid te worden! Iedere week zorgt de leiding voor leuke en uitdagende activiteiten en één keer per jaar gaan we op zomerkamp, misschien binnenkort ook met jou. Natuurlijk weet je nog niet gelijk of Scouting wat voor jou is, daarom mag iedereen vrijblijvend drie keer gratis komen meedoen bij de wekelijkse bijeenkomsten.

Je doet dan mee aan alle activiteiten en maakt tijdens de proefperiode voor het eerst kennis met ‘Scouting’ en de groep. Mocht je het na drie keer meedoen toch niets vinden, dan ben je nergens toe verplicht. Vind je het wel leuk, dan word je lid en kun je iedere week komen.

Aanmelden kan via onderstaand formulier, de secretaris neemt dan zo spoedig mogelijk contact met je op.

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Telefoonnummer aan elkaar (zonder streepjes e.d.)