Vrijwilliger worden

Als nieuwe vrijwilliger word u een lid van ons top-team!

Scouting Pyteas draait volledig op vrijwilligers, er zijn géén betaalde krachten. Met vrijwilligerswerk bij Scouting Pytheas bent u dus de drijvende kracht achter de vereniging en zeer waardevol. Wij zijn áltijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers als leiding, bestuurslid of ondersteuning.

Scouting is naast vrijwilligerswerk ook een hele leuke vrijetijdsbesteding. U draagt uw steentje bij aan het plezier van onze leden en ontwikkelt tegelijkertijd uzelf.

Ben u enthousiast en wilt u uw tijd te investeren in een leuke nieuwe hobby? Reageer dan op één van onze vacatures of wordt direct vrijwilliger door onderstaand formulier in te vullen, onze secretaris neemt dan zo spoedig mogelijk contact met u op!

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Vul hier uw telefoonnummer in zonder streepjes e.d.